Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
The Ballad of Lefty Brown (2017)

The Ballad of Lefty Brown (2017)

He never wanted to be the hero Dec. 15, 2017 105 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Jared Moshe
Director

Aktoret

Bill Pullman isLefty Brown
Lefty Brown
Kathy Baker isLaura Johnson
Laura Johnson
Jim Caviezel isJimmy Bierce
Jimmy Bierce
Tommy Flanagan isTom Harrah
Tom Harrah
Peter Fonda isEdward Johnson
Edward Johnson
Diego Josef isJeremiah
Jeremiah

Pershkrimi

Një thriller-aksion, Balada e Lefti Braunit është një tregim rreth besnikërisë, miqësisë dhe ndjekjes së palodhshme të drejtësisë.

Titulli origjinal The Ballad of Lefty Brown
Vleresimi sipas IMDb 8 3 vota

Filma te ngjashem

Django Unchained (2012)
Tracker (2010)
Valley of Bones (2017)
The Ballad of Lefty Brown (2017)
Justice (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj