what going on?
click on ad to close
Lolita (+18) (1997)

Lolita (+18) (1997)

A forbidden love. An unthinkable attraction. The ultimate price. Sep. 27, 1997 137 Min.
Vleresimi juaj 0
9.5 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Adrian Lyne
Director

Aktoret

Jeremy Irons isHumbert Humbert
Humbert Humbert
Melanie Griffith isCharlotte Haze
Charlotte Haze
Frank Langella isClare Quilty.
Clare Quilty.
Keith Reddin isReverend Rigger
Reverend Rigger
Joan Glover isMiss LaBone
Miss LaBone
Ed Grady isDr. Melinik
Dr. Melinik

Pershkrimi

Një profesor Britanik shpërngulet në Amerikë për të dhënë mësim, pasi kërkon një apartament me me qira më në fund takohet me një pronare e cila i ofron një dhomë , por pas një kohe gjërat marrin drejtim tjeter pasi martohet me qira-dhënsen e cila ka edhe një vajzë 14 vjeqare.Megjithëse e urren nënën e saj, ai martohet me të pasi është e vemja mundësi t’i afrohet vajzës, e cila është shumë e pjekur për moshën e saj ku pas fiksimit dhe joshjes se profesorit , 14 vjeqara kryen mardhënie seksuale me të edhe pse janë babë e bijë …

Lolita (+18) (1997)
Lolita (+18) (1997)
Lolita (+18) (1997)
Lolita (+18) (1997)
Lolita (+18) (1997)
Lolita (+18) (1997)
Lolita (+18) (1997)
Lolita (+18) (1997)
Lolita (+18) (1997)
Lolita (+18) (1997)
loading...
Titulli origjinal Lolita
Vleresimi sipas IMDb 7 299 vota

Filma te ngjashem

War for the Planet of the Apes (2017)
The Merciless (2017)
Green Street Hooligans 2 (2009)
Freak Show (2017)
Patti Cake$ (2017)
From Straight A’s to XXX (+18)
Ideal Home (2018)
Bleed for This (2016)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
Fifty Shades Freed (2018)
Spreading Darkness (+18) (2017)
Midnight Sun (2018)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj