what going on?
click on ad to close
Love Beats Rhymes (2017)

Love Beats Rhymes (2017)

Dec. 01, 2017 105 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

RZA
Director

Aktoret

Pershkrimi

Kur rreperja Koko (Azealia Banks) pranohet në një klasë poezie, ajo mendon se rimat e saj do t’i bëjnë përshtypje profesorit Dikson. Por e ai e sfidon Kokon që të gjejë kuptimin e vërtetë në rimat e saj, duke e çuar në një shteg zbulimi në klubet e rapit dhe sfidat e poezive, ku dhe gjen dashurinë e vërtetë…

Love Beats Rhymes (2017)
Love Beats Rhymes (2017)
loading...
Titulli origjinal Love Beats Rhymes
Vleresimi sipas IMDb 5.9 7 vota

Filma te ngjashem

The Strange Ones (2017)
Blind (+18) (2014)
Last Flag Flying (2017)
Lolita (+18) (1997)
Ingrid Goes West (2017)
We Need to Talk About Kevin (2011)
The Only Living Boy in New York (2017)
In Bed (+18) (2005)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
The Merciless (2017)
The Foreigner (2017)
5 Days of War (2011)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj