what going on?
click on ad to close
Mad Max: Fury Road (2016)

Mad Max: Fury Road (2016)

What a Lovely Day. May. 13, 2015 120 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Tom Hardy isMax Rockatansky
Max Rockatansky
Charlize Theron isImperator Furiosa
Imperator Furiosa
Hugh Keays-Byrne isImmortan Joe
Immortan Joe
Nathan Jones isRictus Erectus
Rictus Erectus
Zoë Kravitz isToast the Knowing
Toast the Knowing
Rosie Huntington-Whiteley isThe Splendid Angharad
The Splendid Angharad
Abbey Lee isThe Dag
The Dag

Pershkrimi

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua e guximshme, e cila kërkon të shkojë në vendlindjen e saj.

Mad Max: Fury Road (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
Mad Max: Fury Road (2016)
loading...
Titulli origjinal Mad Max: Fury Road
Vleresimi sipas IMDb 7.2 8783 vota

Filma te ngjashem

Sniper: Ultimate Kill (2017)
Transformers: The Last Knight (2017)
Spreading Darkness (+18) (2017)
Easy Money (2010)
Bleeding Steel (2017)
Downsizing (2017)
Atomic Blonde (2017)
The Green Hornet (2011)
Baywatch (2017)
I Am Legend (2007)
The Dark Tower (2017)
Broken Sword Hero (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj