Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Mad Max: Fury Road (2016)

Mad Max: Fury Road (2016)

What a Lovely Day. May. 13, 2015 120 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Tom Hardy isMax Rockatansky
Max Rockatansky
Charlize Theron isImperator Furiosa
Imperator Furiosa
Hugh Keays-Byrne isImmortan Joe
Immortan Joe
Nathan Jones isRictus Erectus
Rictus Erectus
Zoë Kravitz isToast the Knowing
Toast the Knowing
Rosie Huntington-Whiteley isThe Splendid Angharad
The Splendid Angharad
Abbey Lee isThe Dag
The Dag

Pershkrimi

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua e guximshme, e cila kërkon të shkojë në vendlindjen e saj.

Titulli origjinal Mad Max: Fury Road
Vleresimi sipas IMDb 7.2 8783 vota

Filma te ngjashem

Atomic Blonde (2017)
The Cold Light of Day (2012)
Singularity (2017)
Blade of the Immortal (2017)
Jonah Hex (2010)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
I Am Legend (2007)
Ant-Man (2015)
6 Days (2017)
Ride Along 2 (2016)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Justice League (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj