what going on?
click on ad to close
Madame (2017)

Madame (2017)

Sjellja e keqe eshte ne menu. Aug. 17, 2017 91 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Toni Collette isAnne Fredericks
Anne Fredericks
Harvey Keitel isBob Fredericks
Bob Fredericks
Michael Smiley isDavid Reville
David Reville
Tom Hughes isSteven Fredericks
Steven Fredericks
Violaine Gillibert isHélène Bernard
Hélène Bernard
Stanislas Mehrar isAntoine Bernard
Antoine Bernard

Pershkrimi

Gjatë përgatitjes së një darke luksoze për të ftuar ndërkombëtarë, Ana, zonja e shtëpisë, kupton se ka 13 të ftuar. Që të mos lejojë këtë numër tersi në tavolinën e saj, i lutet shërbyeses besnike Marias, të luajë rolin e një zonje fisnike spanjolle dhe të bëhet pjesë e darkës. U desh pak bisedë dhe pak si shumë verë, që ngjarjet të marrin tjetër rrjedhë.

Madame (2017)
Madame (2017)
Madame (2017)
Madame (2017)
Madame (2017)
Madame (2017)
Madame (2017)
loading...
Titulli origjinal Madame
Vleresimi sipas IMDb 6.5 16 vota

Filma te ngjashem

The Outsider (2018)
Sliver (+18) (1993)
Aftermath (2017)
Ride Along 2 (2016)
Volta (2017)
Good Time (2017)
Now You See Me 2 (2016)
6 Days (2017)
The Meyerowitz Stories (2017)
Where’s The Money? (2017)
Lapland Odyssey 2 (2017)
Goon: Last of the Enforcers (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj