what going on?
click on ad to close
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)

Sep. 29, 2017 103 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Liam Neeson isMark Felt
Mark Felt
Diane Lane isAudrey Felt
Audrey Felt
Maika Monroe isJoan Felt
Joan Felt
Julian Morris isBob Woodward
Bob Woodward
Josh Lucas isCharlie Bates
Charlie Bates
Tony Goldwyn isEd Miller
Ed Miller
Kate Walsh isPat Miller
Pat Miller

Pershkrimi

Historia e Mark Felt i cili nën nofkën ”Informatori” ndihmoi gazetarët Bob Uduard dhe Karl Bernstein të zbulonin skandalin e Uatergeit në vitin 1972.

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
loading...
Titulli origjinal Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House
Vleresimi sipas IMDb 5.5 17 vota

Filma te ngjashem

The Founder (2016)
Blind (+18) (2014)
We Need to Talk About Kevin (2011)
Four Brothers (2005)
Home Again (2017)
Mudbound (2017)
Viking (2016)
Django Unchained (2012)
Diary of a Nymphomaniac (+18) (2008)
War Dogs (2016)
Aftermath (2017)
Spreading Darkness (+18) (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj