what going on?
click on ad to close
Maze Runner: The Death Cure (2018)

Maze Runner: The Death Cure (2018)

The end will be WCKD Jan. 17, 2018 142 Min.
Vleresimi juaj 0
9.1 27 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

PS: Sapo te dalin Titrat Anglisht dhe kualitet HD, do e sjellim me titra Shqip. Në finalen epike të “Vrapuesi i Labirintit”, Tomasi drejton grupin e tij të Lirishtasve në misionin final dhe më të rrezikshëm. Për të shpëtuar shokët, ata duhet të depërtojnë në legjendarin “Qyteti i Fundit”, një labirint i kontrolluar nga WCKD që mund të rezultojë më vdekjeprurësi nga të gjithë labirintet. Kush del gjallë do të marrë përgjigjet për pyetjet e Lirishtasve që kur u futën në labirint.

Maze Runner: The Death Cure (2018)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
loading...
Titulli origjinal Maze Runner: The Death Cure
Vleresimi sipas IMDb 7.4 569 vota

Filma te ngjashem

The Commuter (2018)
The Dead Lands (2014)
Baywatch (2017)
Traffik (2018)
Bluebeard (2017)
Wolf Warrior 2 (2017)
Now You See Me 2 (2016)
Surrogates (2009)
Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III (2017)
Resident Evil: Vendetta (2017)
Acts of Vengeance (2017)
All About the Money (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj