what going on?
click on ad to close
Midnighters (2017)

Midnighters (2017)

Mar. 02, 2018 93 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Mesnatë, prag të Vitit të ri: kur të gjitha shpresat e fillimeve të reja dalin në jetë. Me përjashtim të Lindsi dhe Xhef Pitmen, martesa e tyre e tendosur përballet me provën e fundit pasi ata mbulojnë një krim të tmerrshëm dhe e gjejnë veten të ngatërruar në një rrjet me njerëz mashtrues dhe të çmendur.

Midnighters (2017)
loading...
Titulli origjinal Midnighters
Vleresimi sipas IMDb 7.8 4 vota

Filma te ngjashem

Good Time (2017)
Valley of Bones (2017)
In the Shadow of Iris (2016)
Defective (2017)
Project Eden: Vol. I (2017)
Unnatural (2016)
Brawl in Cell Block 99 (2017)
The Strange Ones (2017)
HHhH (2017)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
The Housemaid (+18) (2010)
Wheelman (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj