Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Midnighters (2017)

Midnighters (2017)

Mar. 02, 2018 93 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Pershkrimi

Mesnatë, prag të Vitit të ri: kur të gjitha shpresat e fillimeve të reja dalin në jetë. Me përjashtim të Lindsi dhe Xhef Pitmen, martesa e tyre e tendosur përballet me provën e fundit pasi ata mbulojnë një krim të tmerrshëm dhe e gjejnë veten të ngatërruar në një rrjet me njerëz mashtrues dhe të çmendur.

Titulli origjinal Midnighters
Vleresimi sipas IMDb 7.8 4 vota

Filma te ngjashem

Hangman (2017)
Surrogates (2009)
Jeepers Creepers 3 (2017)
Blood Money (2017)
Atomic Blonde (2017)
The Strange Ones (2017)
Defective (2017)
Anonymous (2011)
Fifty Shades Freed (2018)
Brawl in Cell Block 99 (2017)
Wolf Mother (2016)
Enemy (2013)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj