Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Monamour (+18) (2006)

Monamour (+18) (2006)

Feb. 14, 2007 94 Min.
Vleresimi juaj 0
8.3 6 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Tinto Brass
Director

Aktoret

Tinto Brass isMan with cigar (uncredited)
Man with cigar (uncredited)

Pershkrimi

FILMI KESHILLOHET PER SHIKUES TE MOSHES MBI 18 VJEC! PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA! Dario është një botues, shkon bashkë me gruan, Marta në panairin e librit. Aty ajo takon Leonin dhe ai bëhet dashnori i saj ndërkohë që Dario është i zënë me punë. Kjo marrëdhënie do të ndikoj edhe midis Darios dhe Martas

Titulli origjinal Monamour
Vleresimi sipas IMDb 5.4 29 vota

Filma te ngjashem

Lolita (+18) (1997)
Boogie Nights (1997)
Detroit (2017)
We Need to Talk About Kevin (2011)
Wind River (2017)
Battle in Heaven (+18) (2005)
Rape Me (+18) (2000)
The Babysitter (+18) (2017)
Showgirls (+18) (1995)
Spreading Darkness (+18) (2017)
The Glass Castle (2017)
The Dark Knight (2008)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj