Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Mr. Roosevelt (2017)

Mr. Roosevelt (2017)

We fall apart to come together. Jul. 29, 2017 90 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Noël Wells
Director

Aktoret

Pershkrimi

Pasi një histori dashurie përfundon, komediania Emili Martin kthehet në qytet ku bëri kolegjin në Austin dhe duhet të harrojë të shkuarën teksa jeton me ish të dashurin dhe të dashurën e tij të re…

Titulli origjinal Mr. Roosevelt
Vleresimi sipas IMDb 7 7 vota

Filma te ngjashem

Mr. Roosevelt (2017)
All Ladies Do It (+18) (1992)
Now You See Me 2 (2016)
Fun Mom Dinner (2017)
A Gentleman (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Filth (+18) (2013)
Father and Guns 2 (2017)
The Sitter (2011)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
Goon: Last of the Enforcers (2017)
A Very Harold & Kumar Christmas (2011)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj