what going on?
click on ad to close
Mudbound (2017)

Mudbound (2017)

Nov. 17, 2017 135 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Dee Rees
Director

Aktoret

Carey Mulligan isLaura McAllan
Laura McAllan
Jason Clarke isHenry McAllan
Henry McAllan
Jason Mitchell isRonsel Jackson
Ronsel Jackson
Mary J. Blige isFlorence Jackson
Florence Jackson
Rob Morgan isHap Jackson
Hap Jackson
Jonathan Banks isPappy McAllan
Pappy McAllan
Garrett Hedlund isJamie McAllan
Jamie McAllan
Kerry Cahill isRose Tricklebank
Rose Tricklebank
Claudio Laniado isDr. Pearlman
Dr. Pearlman

Pershkrimi

“Dy burra kthehen në shtëpi pas Luftës së Dytë Botërore për të punuar në një fermë në zonën rurale të Misisipit, ku u duhet të përballen me racizmin dhe të përshtaten me jetën pas luftës.”

Mudbound (2017)
Mudbound (2017)
Mudbound (2017)
loading...
Titulli origjinal Mudbound
Vleresimi sipas IMDb 7.7 109 vota

Filma te ngjashem

In the Realm of the Senses (+18) (1976)
Logan (2017)
Double Lover (+18) (2017)
Tracker (2010)
Home Again (2017)
Love Beats Rhymes (2017)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
On Wings of Eagles (2017)
In Bed (+18) (2005)
Stronger (2017)
We Need to Talk About Kevin (2011)
5 Days of War (2011)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj