what going on?
We Need to Talk About Kevin (2011)

We Need to Talk About Kevin (2011)

Sep. 28, 2011 112 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Lynne Ramsay
Director

Aktoret

Pershkrimi

Nëna e Kevin lufton për ta dashur djalin e saj të çuditshëm, përkundër faktit se gjithnjë e më shumë gjërave të këqija që thotë duke u rritur. Por Kevin vetëm sa ka filluar, dhe vepra e tij përfundimtare do të jetë përtej të gjitha parashikimeve nga të gjithë.

We Need to Talk About Kevin (2011)
We Need to Talk About Kevin (2011)
We Need to Talk About Kevin (2011)
We Need to Talk About Kevin (2011)
We Need to Talk About Kevin (2011)
Titulli origjinal We Need to Talk About Kevin
Vleresimi sipas IMDb 7.4 704 vota

Filma te ngjashem

Boogie Nights (1997)
Now You See Me 2 (2016)
Explosion (Yin Bao Zhe) (2017)
Immortals (2011)
The Only Living Boy in New York (2017)
6 Days (2017)
Diary of a Nymphomaniac (+18) (2008)
Jeepers Creepers 3 (2017)
Midnight Sun (2018)
Killers (2014)
From Straight A’s to XXX (+18)
Bluebeard (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj