what going on?
click on ad to close
Now You See Me 2 (2016)

Now You See Me 2 (2016)

You Haven't Seen Anything Yet Jun. 02, 2016 129 Min.
Vleresimi juaj 0
5.5 6 votes

Trajleri i filmit

Director

Jon M. Chu
Director

Aktoret

Jesse Eisenberg isJ. Daniel Atlas
J. Daniel Atlas
Woody Harrelson isMerritt McKinney
Merritt McKinney
Mark Ruffalo isDylan Rhodes
Dylan Rhodes
Dave Franco isJack Wilder
Jack Wilder
Morgan Freeman isThaddeus Bradley
Thaddeus Bradley
Michael Caine isArthur Tressler
Arthur Tressler
Henry Lloyd-Hughes isAllen Scott-Frank
Allen Scott-Frank

Pershkrimi

Katër Kalorësit rishfaqen dhe rekrutohen me forcë nga një gjeni teknologjie për të realizuar grabitjen e tyre më të pamundur deri më tani.

Now You See Me 2 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
Now You See Me 2 (2016)
Titulli origjinal Now You See Me 2
Vleresimi sipas IMDb 6.7 3125 vota

Filma te ngjashem

3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
Extraordinary Mission (2017)
Suicide Squad (2016)
Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
The Shape of Water (2017)
Knocked Up (2007)
Fullmetal Alchemist (2017)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
Kickboxer: Retaliation (2018)
When We First Met (2018)
Hindi Medium (2017)
HHhH (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj