what going on?
click on ad to close
One for the Money (2012)

One for the Money (2012)

She's looking for a few not-so-good men Jan. 26, 2012 91 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Stefani Plam është pa punë dhe e sapo divorcuar. Ajo fillon punë si agjente private te kompania e kushëririt të saj dhe detyra e saj e parë është të gjejë një ish polic të kërkuar, që ndodh të jetë dhe ish i dashuri i saj.

One for the Money (2012)
One for the Money (2012)
One for the Money (2012)
One for the Money (2012)
One for the Money (2012)
One for the Money (2012)
One for the Money (2012)
One for the Money (2012)
One for the Money (2012)
One for the Money (2012)
loading...
Titulli origjinal One for the Money
Vleresimi sipas IMDb 5.3 390 vota

Filma te ngjashem

American Pie: Beta House (2007)
Jigsaw (2017)
Now You See Me 2 (2016)
Casino (1995)
How to Be a Latin Lover (2017)
Lapland Odyssey 3 (2017)
Good Time (2017)
Ingrid Goes West (2017)
Wheelman (2017)
Super Troopers 2 (2018)
Valley of Bones (2017)
All Nighter (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj