what going on?
click on ad to close
The Open House (2018)

The Open House (2018)

You can't lock out what's already inside. Jan. 19, 2018 94 Min.
Vleresimi juaj 10
6.8 8 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Dylan Minnette isLogan Wallace
Logan Wallace
Piercey Dalton isNaomi Wallace
Naomi Wallace
Aaron Abrams isBrian Wallace
Brian Wallace
Kathryn Beckwith isJoannie McAllister
Joannie McAllister
Edward Olson isThe Man in Black
The Man in Black

Pershkrimi

Pas vdekjes së të atit, një adoleshent, bashkë me të ëmën, shkojnë të jetojnë në një shtëpi të vetmuar në mal. Por, vdekja duket se i ndjek pas… Janë ca njerëz të çmendur dhe hakmarrës ata që i kërcënojnë, apo forca misterioze të cilave duhet t’u largohen?

The Open House (2018)
The Open House (2018)
The Open House (2018)
The Open House (2018)
loading...
Titulli origjinal The Open House
Vleresimi sipas IMDb 3.8 89 vota

Filma te ngjashem

The Cold Light of Day (2012)
The Vault (2017)
Killers (2014)
Geostorm (2017)
The Lullaby (2018)
Blood Money (2017)
Jeepers Creepers 3 (2017)
The Sandman (2017)
Bleeding Steel (2017)
Most Beautiful Island (2017)
Wheelman (2017)
Surrogates (2009)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj