what going on?
click on ad to close
An Ordinary Man (2017)

An Ordinary Man (2017)

Mar. 09, 2018 90 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Ben Kingsley isThe General
The General
Milorad Kapor isPoliceman
Policeman
Igor Kovačević is7 Year Old Boy
7 Year Old Boy
Bojan Hlišč isPolice Officer #1
Police Officer #1
Bojan Bajčetić isStreet Lieutenant
Street Lieutenant

Pershkrimi

Jeta e një ish-gjeneral në arrati që akuzohet për krime lufte dhe marrëdhënia që krijon ai me shërbyesen e vet.

An Ordinary Man (2017)
loading...
Titulli origjinal An Ordinary Man

Filma te ngjashem

The Housemaid (+18) (2010)
The Merciless (2017)
Patti Cake$ (2017)
Monamour (+18) (2006)
Jeepers Creepers 3 (2017)
In the Shadow of Iris (2016)
Midnighters (2017)
Blind (+18) (2014)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
Hangman (2017)
Double Lover (+18) (2017)
Boy A (2007)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj