Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Paddington 2 (2017)

Paddington 2 (2017)

It takes a bear to catch a thief Nov. 10, 2017 103 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Paul King
Director

Aktoret

Hugh Bonneville isHenry Brown
Henry Brown
Sally Hawkins isMary Brown
Mary Brown
Brendan Gleeson isKnuckles McGinty
Knuckles McGinty
Julie Walters isMrs. Bird
Mrs. Bird
Jim Broadbent isSamuel Gruber
Samuel Gruber
Peter Capaldi isMr. Curry
Mr. Curry
Hugh Grant isPhoenix Buchanan
Phoenix Buchanan
Ben Whishaw isPaddington Brown (voice)
Paddington Brown (voice)
Samuel Joslin isJonathan Brown
Jonathan Brown

Pershkrimi

Ariu Pedington jeton ne Londer ne nje familje shume te lumtur dhe ka shoke shume njerez. Por, jo te gjithe jane aq te drejte e zemermire si ai. Pedington do perballet me shume aventura qe e bejne te takoje njerez te rinj.

Titulli origjinal Paddington 2
Vleresimi sipas IMDb 7.9 198 vota

Filma te ngjashem

American Pie: Beta House (2007)
Little Evil (2017)
All Nighter (2017)
The Hippopotamus (2017)
Despicable Me 3 (2017)
Killing Gunther (2017)
Final Portrait (2017)
The Mountain Between Us (2017)
All Ladies Do It (+18) (1992)
A Bad Idea Gone Wrong (2017)
The Dictator (2012)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj