what going on?
click on ad to close
Permanent (2017)

Permanent (2017)

Floket jane te perkoheshme. Familja eshte e perjeteshme Dec. 15, 2017 94 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Permanent është një film që flet për flokët e shëmtuar, adoleshencën dhe anëtarët e çuditshëm të familjes. Përmbledh permamente që të ndryshojnë jetën dhe paruke të bëra keq, që bëhen pengesë për përditshmërinë.

Permanent (2017)
Permanent (2017)
Permanent (2017)
loading...
Titulli origjinal Permanent
Vleresimi sipas IMDb 6 7 vota

Filma te ngjashem

Father and Guns 2 (2017)
The Green Hornet (2011)
Lapland Odyssey 2 (2017)
The Climb (2017)
The Death of Stalin (2017)
Ingrid Goes West (2017)
How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
Final Portrait (2017)
Mr. Roosevelt (2017)
Baywatch (2017)
The Sitter (2011)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj