what going on?
click on ad to close
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

May. 23, 2017 129 Min.
Vleresimi juaj 0
8.4 10 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Johnny Depp isCaptain Jack Sparrow
Captain Jack Sparrow
Javier Bardem isCaptain Armando Salazar
Captain Armando Salazar
Brenton Thwaites isHenry Turner
Henry Turner
Kaya Scodelario isCarina Smyth
Carina Smyth
Kevin McNally isJoshamee Gibbs
Joshamee Gibbs
Geoffrey Rush isCaptain Hector Barbossa
Captain Hector Barbossa
Anthony De La Torre isYoung Jack Sparrow
Young Jack Sparrow
Lewis McGowan isYoung Henry Turner
Young Henry Turner
David Wenham isScarfield
Scarfield

Pershkrimi

Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Titulli origjinal Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
Vleresimi sipas IMDb 6.6 2138 vota

Filma te ngjashem

Crows Zero (2007)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Defective (2017)
Beyond Skyline (2017)
The Foreigner (2017)
5 Days of War (2011)
Midnight Runners (2017)
All Eyez on Me (2017)
Broken Sword Hero (2017)
Spider-Man: Homecoming (2017)
Justice League (2017)
Viking (2016)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj