Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

May. 23, 2017 129 Min.
Vleresimi juaj 0
8 7 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Johnny Depp isCaptain Jack Sparrow
Captain Jack Sparrow
Javier Bardem isCaptain Armando Salazar
Captain Armando Salazar
Brenton Thwaites isHenry Turner
Henry Turner
Kaya Scodelario isCarina Smyth
Carina Smyth
Kevin McNally isJoshamee Gibbs
Joshamee Gibbs
Geoffrey Rush isCaptain Hector Barbossa
Captain Hector Barbossa
Anthony De La Torre isYoung Jack Sparrow
Young Jack Sparrow
Lewis McGowan isYoung Henry Turner
Young Henry Turner
David Wenham isScarfield
Scarfield

Pershkrimi

Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit.

Titulli origjinal Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
Vleresimi sipas IMDb 6.6 2138 vota

Filma te ngjashem

Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
What Happened to Monday (2017)
Ride Along 2 (2016)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
Wonder Woman (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
All About the Money (2017)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
HHhH (2017)
Logan (2017)
American Made (2017)
Dunkirk (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj