what going on?
click on ad to close
Pitch Perfect 3 (2017)

Pitch Perfect 3 (2017)

Last Call Pitches Dec. 21, 2017 93 Min.
Vleresimi juaj 0
8.2 5 votes

Trajleri i filmit

Director

Trish Sie
Director

Aktoret

Anna Kendrick isBeca Mitchell
Beca Mitchell
Brittany Snow isChloe Beale
Chloe Beale
Elizabeth Banks isGail Abernathy-McKadden-Feinberger
Gail Abernathy-McKadden-Feinberger
Anna Camp isAubrey Posen
Aubrey Posen
Alexis Knapp isStacie Conrad
Stacie Conrad
Ester Dean isCynthia-Rose Adams
Cynthia-Rose Adams
Hana Mae Lee isLilly Onakurama
Lilly Onakurama

Pershkrimi

Pasi kanë fituar kampionatin botëror, Belat e gjejnë veten të ndarë dhe zbulojnë se po muzika po i lë përfundimisht. Një mundësi e fundit për një turne jashtë SHBA-së, i bashkon sërish vajzat, për t’i vënë përballë aventurave, të papriturave dhe disa vendimeve të vështira…

Pitch Perfect 3 (2017)
Pitch Perfect 3 (2017)
Pitch Perfect 3 (2017)
Pitch Perfect 3 (2017)
Titulli origjinal Pitch Perfect 3
Vleresimi sipas IMDb 6.5 452 vota

Filma te ngjashem

Jackass 3D (2010)
Madame (2017)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
Paddington 2 (2017)
Ingrid Goes West (2017)
All Ladies Do It (+18) (1992)
Cars 3
Mr. Roosevelt (2017)
One for the Money (2012)
The Climb (2017)
A Bad Moms Christmas (2017)
Goon: Last of the Enforcers (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj