Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Ride Along 2 (2016)

Ride Along 2 (2016)

Kunatet rikthehen serisht Jan. 14, 2016 102 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Tim Story
Director

Aktoret

Pershkrimi

Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës të madh droge në Majemi.

Titulli origjinal Ride Along 2
Vleresimi sipas IMDb 6.1 527 vota

Filma te ngjashem

The Layover (2017)
Mad Max: Fury Road (2016)
Crows Zero (2007)
Wolf Warrior 2 (2017)
Deadpool (2016)
Ride Along 2 (2016)
Dirty Girl (2010)
The Cold Light of Day (2012)
Beyond Skyline (2017)
F*&% the Prom (2017)
Lapland Odyssey 3 (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj