what going on?
click on ad to close
Ride Along 2 (2016)

Ride Along 2 (2016)

Kunatet rikthehen serisht Jan. 14, 2016 102 Min.
Vleresimi juaj 0
7.8 4 votes

Trajleri i filmit

Director

Tim Story
Director

Aktoret

Pershkrimi

Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës të madh droge në Majemi.

Ride Along 2 (2016)
Ride Along 2 (2016)
Ride Along 2 (2016)
Ride Along 2 (2016)
Ride Along 2 (2016)
Ride Along 2 (2016)
loading...
Titulli origjinal Ride Along 2
Vleresimi sipas IMDb 6.1 527 vota

Filma te ngjashem

I Am Legend (2007)
Wanted (2008)
Ideal Home (2018)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
6 Days (2017)
Star Wars: The Last Jedi (2017)
The Meyerowitz Stories (2017)
Tomb Raider (2018)
The Invention of Lying (2009)
The House (2017)
Ant-Man (2015)
Pitch Perfect 3 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj