what going on?
click on ad to close
Rise of the Footsoldier 3 (2017)

Rise of the Footsoldier 3 (2017)

Nov. 03, 2017 99 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një gangster i pamëshirshëm bie në burg, sepse tradhëtohet. I vendosur, ai përgatitet për ditën e daljes, hakmarrjen ndaj armiqve dhe rifitimin e pasurisë.

Rise of the Footsoldier 3 (2017)
loading...
Titulli origjinal Rise of the Footsoldier 3
Vleresimi sipas IMDb 7.5 4 vota

Filma te ngjashem

Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)
Kickboxer: Retaliation (2018)
A Gentleman (2017)
When We First Met (2018)
Where’s The Money? (2017)
Pitch Perfect 3 (2017)
F*&% the Prom (2017)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
Spreading Darkness (+18) (2017)
Step Sisters (2018)
Lapland Odyssey 2 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj