Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Rise of the Footsoldier 3 (2017)

Rise of the Footsoldier 3 (2017)

Nov. 03, 2017 99 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një gangster i pamëshirshëm bie në burg, sepse tradhëtohet. I vendosur, ai përgatitet për ditën e daljes, hakmarrjen ndaj armiqve dhe rifitimin e pasurisë.

Titulli origjinal Rise of the Footsoldier 3
Vleresimi sipas IMDb 7.5 4 vota

Filma te ngjashem

Extraordinary Mission (2017)
Paddington 2 (2017)
Mad Max: Fury Road (2016)
Invisible Sister (2015)
The Invention of Lying (2009)
Ant-Man (2015)
The Villainess (2017)
Tomb Raider (2018)
Permanent (2017)
Boyka: Undisputed 4 (2016)
The Meyerowitz Stories (2017)
All About Anna (+18) (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj