Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Showgirls (+18) (1995)

Showgirls (+18) (1995)

Pertej enderrave tua. Pertej fantazive me te medha te tua. Sep. 22, 1995 128 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Kyle MacLachlan isZack Carey
Zack Carey
Gina Gershon isCristal Connors
Cristal Connors
Glenn Plummer isJames Smith
James Smith
Robert Davi isAl Torres
Al Torres
Alan Rachins isTony Moss
Tony Moss
Gina Ravera isMolly Abrams
Molly Abrams
Lin Tucci isHenrietta '
Henrietta '
Greg Travis isPhil Newkirk
Phil Newkirk
Al Ruscio isMr. Karlman
Mr. Karlman

Pershkrimi

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA SKENA TË FORTA EROTIKE! Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t’u bërë kërcimtare dhe me vështirësi gjatë rrugës arrin të bëhet ndër velinat më të mira…

Titulli origjinal Showgirls
Vleresimi sipas IMDb 4.9 273 vota

Filma te ngjashem

Lolita (+18) (1997)
War for the Planet of the Apes (2017)
Filth (+18) (2013)
Blame (2017)
The Glass Castle (2017)
White Lily (+18) (2016)
6 Days (2017)
Battle in Heaven (+18) (2005)
Last Flag Flying (2017)
The Founder (2016)
Blind (2017)
Dirty Girl (2010)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj