what going on?
click on ad to close
Sleeping Beauties (+18) (2017)

Sleeping Beauties (+18) (2017)

An erotic fairytale. Jul. 27, 2017 81 Min.
Vleresimi juaj 0
8.8 4 votes

Trajleri i filmit

Pershkrimi

E zgjuar nga mallkimi, Bukuroshja e fjetur mahnitet me mrekullitë e shekullit të ri. Ajo bie në dashuri me një arkitekt të famshëm që po punon në rindërtimin e kështjellës që jetonte dikur, por zbulon që ka armiq që thurin komplote ndaj saj. Duke iu dorëzuar dëshirave të saj seksuale, Bukuroshja s’mund t’u rezistojë situatave plot epsh me meshkuj dhe femra edhe pas 400 vitesh.

Sleeping Beauties (+18) (2017)
Titulli origjinal Sleeping Beauties
Vleresimi sipas IMDb 4 2 vota

Filma te ngjashem

Blind (+18) (2014)
Melissa P. (+18) (2005)
Rape Me (+18) (2000)
Turn Me On, Dammit! (+18) (2011)
The Housemaid (+18) (2010)
Below Her Mouth (+18) (2016)
Monamour (+18) (2006)
Diary of a Nymphomaniac (+18) (2008)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
All Ladies Do It (+18) (1992)
The Babysitter (+18) (2017)
Battle in Heaven (+18) (2005)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj