Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Small Town Crime (2017)

Small Town Crime (2017)

Doing the right thing the wrong way. Mar. 11, 2017 91 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Pershkrimi

Një ish-polic (John Hawkes) gjen trupin e një vajze dhe përmes një akti vetëshpengimi, bën çdo gjë për të gjetur vrasësin, por pa dashje vë familjen e tij në rrezik dhe kapet nga disa personazhe të errëta gjatë rrugës.

Titulli origjinal Small Town Crime
Vleresimi sipas IMDb 6.6 8 vota

Filma te ngjashem

Green Street Hooligans 2 (2009)
Hangman (2017)
War Dogs (2016)
Krahet e lirise (1994)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
The Wolf of Wall Street (2013)
The Foreigner (2017)
Kingsman: The Secret Service (2014)
Atomic Blonde (2017)
Easy Money (2010)
Spreading Darkness (+18) (2017)
Jeepers Creepers 3 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj