what going on?
click on ad to close
Sniper: Ultimate Kill (2017)

Sniper: Ultimate Kill (2017)

Oct. 03, 2017 93 Min.
Vleresimi juaj 0
10 4 votes

Trajleri i filmit

Director

Claudio Fäh
Director

Aktoret

Chad Michael Collins isSgt. Brandon Beckett
Sgt. Brandon Beckett
Billy Zane isMajor Richard Miller
Major Richard Miller
Tom Berenger isMGySgt. Thomas Beckett
MGySgt. Thomas Beckett
Joe Lando isSpecial Agent John Samson
Special Agent John Samson
Danay García isKate Estrada
Kate Estrada
Juan Pablo Gamboa isPatrick Walsh
Patrick Walsh
Felipe Calero isEl Diablo / Enrique
El Diablo / Enrique
Lucho Velasco isCaptain Garza
Captain Garza

Pershkrimi

SNAJPER, VRASJA E FUNDIT: Agjentja Kejt Estrada dhe Marinsi snajper Brendon Beket, dërgohen në Kolumbi për të eliminuar një vrasës dhe për të kapur një trafikant famëkeq droge.

Sniper: Ultimate Kill (2017)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
loading...
Titulli origjinal Sniper: Ultimate Kill
Vleresimi sipas IMDb 5.8 11 vota

Filma te ngjashem

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Acts of Vengeance (2017)
Rampage (2018)
Killing Gunther (2017)
Geostorm (2017)
Ant-Man (2015)
The Dead Lands (2014)
Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
Boyka: Undisputed 4 (2016)
Extraordinary Mission (2017)
Tomb Invader (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj