Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Sniper: Ultimate Kill (2017)

Sniper: Ultimate Kill (2017)

Oct. 03, 2017 93 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Claudio Fäh
Director

Aktoret

Chad Michael Collins isSgt. Brandon Beckett
Sgt. Brandon Beckett
Billy Zane isMajor Richard Miller
Major Richard Miller
Tom Berenger isMGySgt. Thomas Beckett
MGySgt. Thomas Beckett
Joe Lando isSpecial Agent John Samson
Special Agent John Samson
Danay García isKate Estrada
Kate Estrada
Juan Pablo Gamboa isPatrick Walsh
Patrick Walsh
Felipe Calero isEl Diablo / Enrique
El Diablo / Enrique
Lucho Velasco isCaptain Garza
Captain Garza

Pershkrimi

SNAJPER, VRASJA E FUNDIT: Agjentja Kejt Estrada dhe Marinsi snajper Brendon Beket, dërgohen në Kolumbi për të eliminuar një vrasës dhe për të kapur një trafikant famëkeq droge.

Titulli origjinal Sniper: Ultimate Kill
Vleresimi sipas IMDb 5.8 11 vota

Filma te ngjashem

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Sniper: Ultimate Kill (2017)
Espionage Tonight (2017)
Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
Tracker (2010)
Cops and Robbers (2017)
Atomic Blonde (2017)
Baywatch (2017)
Doctor Strange (2016)
Rise of the Footsoldier 3 (2017)
Jumanji: Welcome to the Jungle (2017)
Cop and a Half: New Recruit (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj