what going on?
click on ad to close
The Social Network (2010)

The Social Network (2010)

Ti nuk mund te kesh 500 milion miq pa bere disa armqi Sep. 30, 2010 120 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Jesse Eisenberg isMark Zuckerberg
Mark Zuckerberg
Andrew Garfield isEduardo Saverin
Eduardo Saverin
Armie Hammer isCameron Winklevoss / Tyler Winklevoss
Cameron Winklevoss / Tyler Winklevoss
Max Minghella isDivya Narendra
Divya Narendra
Rooney Mara isErica Albright
Erica Albright
Brenda Song isChristy Lee
Christy Lee
Rashida Jones isMarylin Delpy
Marylin Delpy

Pershkrimi

Në vjeshtën e vitit 2003, një student i vitit të dytë në Harvard dhe një gjeni në programim, Mark Zuckerberg, ulet në kompjutrin e tij dhe fillon të punojë mbi një ide të re. Në të njëjtën kohë duke shkruar në blogun e tij dhe duke programuar ai fillon atë që shumë shpejt do të kthehet në rrjetin social më të përdorur në gjithë botën i cili do të sjellë edhe një revolucion në komunikim. Mark Zuckerberg do të kthehet në bilionerin më të ri në histori. Megjithatë gjatë këtij suksesi ai do të ndeshet edhe me probleme personale dhe ligjore.

The Social Network (2010)
The Social Network (2010)
The Social Network (2010)
The Social Network (2010)
The Social Network (2010)
The Social Network (2010)
The Social Network (2010)
The Social Network (2010)
The Social Network (2010)
The Social Network (2010)
loading...
Titulli origjinal The Social Network
Vleresimi sipas IMDb 7.1 3575 vota

Filma te ngjashem

Wind River (2017)
Downsizing (2017)
Double Lover (+18) (2017)
Filth (+18) (2013)
Easy Money (2010)
The Dark Knight (2008)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House (2017)
Below Her Mouth (+18) (2016)
Jonah Hex (2010)
The Untamed (+18) (2016)
A Wish for Christmas (2016)
All Ladies Do It (+18) (1992)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj