Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Spreading Darkness (+18) (2017)

Spreading Darkness (+18) (2017)

Murder. Mystery. Mayhem. Pink Socks. Nov. 21, 2017 91 Min.
Vleresimi juaj 0
7.5 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Eric Roberts isStu Undercoffler
Stu Undercoffler
James Duval isMark Minscourri
Mark Minscourri
Dominique Swain isFiona Funari
Fiona Funari
Louis Mandylor isByron Fresnel
Byron Fresnel
Robert Davi isGarvin McHulsey
Garvin McHulsey
Musetta Vander isHarriet Skelp
Harriet Skelp
Irene Bedard isMarci Gippolin
Marci Gippolin
Elissa Dowling isMisty Kroeben
Misty Kroeben

Pershkrimi

Një drejtor i korruptuar bëhet gjithnjë e më shumë paranojak. Ai po ndiqet nga viktimat e tij të mëparshme dhe një psikiatër i cili i shpërblen pacientët e tij me çorape rozë.

Titulli origjinal Spreading Darkness
Vleresimi sipas IMDb 10 1 vota

Filma te ngjashem

6 Days (2017)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
Django Unchained (2012)
The Shape of Water (2017)
Atomic Blonde (2017)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
Home Again (2017)
Krahet e lirise (1994)
Deadpool (2016)
Ant-Man (2015)
Dunkirk (2017)
Killing Gunther (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj