Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
Step Sisters (2018)

Step Sisters (2018)

Stomp it like it's hot Jan. 19, 2018 104 Min.
Vleresimi juaj 0
7.5 4 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Pershkrimi

Xhamila e ka jetën të planifikuar. Ajo është presidente e shoqërisë në universitet, kapitene e skuadrës së stepit, punonjëse në zyrën e drejtorit dhe në listë pritjeje për të hyrë në Harvard. Ç’mund të shkojë keq?

Titulli origjinal Step Sisters
Vleresimi sipas IMDb 6.5 46 vota

Filma te ngjashem

Invisible Sister (2015)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
How to Be a Latin Lover (2017)
Psych: The Movie (2017)
One for the Money (2012)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
American Pie: Reunion (2012)
All Ladies Do It (+18) (1992)
Dirty Girl (2010)
The Dictator (2012)
The Green Hornet (2011)
All About the Money (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj