Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
The Strange Ones (2017)

The Strange Ones (2017)

Jan. 05, 2018 81 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Pershkrimi

Dy udhëtarë, përshkruajnë një rrugë të gjatë përmes Amerikës, për të arritur në kabinën e tyre. Ato, që në pamjen e parë duken si pushime normale, vijnë dhe errësohen, ndërkohë që sekretet e tyre dalin në shesh dhe fusin këdo, në një botë të errët.

Titulli origjinal The Strange Ones
Vleresimi sipas IMDb 7 5 vota

Filma te ngjashem

War for the Planet of the Apes (2017)
Wind River (2017)
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (+18) (2017)
Wolf Mother (2016)
Casino (1995)
Bleed for This (2016)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
Tracker (2010)
Filth (+18) (2013)
Dirty Girl (2010)
Viking (2016)
The Voyeur (+18) (1994)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj