Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Stronger (2017)

Stronger (2017)

Sep. 22, 2017 119 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Jake Gyllenhaal isJeff Bauman
Jeff Bauman
Tatiana Maslany isErin Hurley
Erin Hurley
Miranda Richardson isPatty Bauman
Patty Bauman
Clancy Brown isJeff Bauman Sr
Jeff Bauman Sr
Frankie Shaw isGail Hurley
Gail Hurley
Danny McCarthy isKevin Horst
Kevin Horst
Carlos Sanz isCarlos Arredondo
Carlos Arredondo
Karen Scalia isLori Hurley
Lori Hurley

Pershkrimi

Stronger është një film frymëzues me jetën e vërtetë të Xhef Boumën, një njeri i zakonshëm që preku zemrat e banorëve të qytetit të tij dhe u bë simbol botëror i shpresës pasi i mbijetoi shpërthimeve në maratonën e Bostonit në 2013.

Titulli origjinal Stronger
Vleresimi sipas IMDb 7 42 vota

Filma te ngjashem

Immortals (2011)
6 Below: Miracle on the Mountain (2017)
Raw (2016)
War for the Planet of the Apes (2017)
On Wings of Eagles (2017)
Detroit (2017)
Tracker (2010)
The Prestige (2006)
An Ordinary Man (2017)
The Merciless (2017)
From Straight A’s to XXX (+18)
In Bed (+18) (2005)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj