what going on?
click on ad to close
Surrogates (2009)

Surrogates (2009)

Si ta shpetosh humanizmin ku e vetmja gje reale je ti Sep. 24, 2009 89 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Bruce Willis isTom Greer
Tom Greer
Radha Mitchell isJennifer Peters
Jennifer Peters
Rosamund Pike isMaggie Greer
Maggie Greer
James Cromwell isDr. Lionel Canter
Dr. Lionel Canter
Helena Mattsson isJJ the Blonde
JJ the Blonde
Boris Kodjoe isAndrew Stone
Andrew Stone
Devin Ratray isBobby Saunders
Bobby Saunders
Jack Noseworthy isMiles Strickland
Miles Strickland

Pershkrimi

Është një botë ku njerëzit qëndrojnë në shtëpitë e tyrë dhe jetojnë midis robotëve. Një polic duhet të dalë nga shtëpia e tij për të hetuar disa vrasje.

Surrogates (2009)
Surrogates (2009)
Surrogates (2009)
Surrogates (2009)
Surrogates (2009)
Surrogates (2009)
loading...
Titulli origjinal Surrogates
Vleresimi sipas IMDb 5.9 1308 vota

Filma te ngjashem

Wheelman (2017)
Ryde (2017)
The Foreigner (2017)
Maze Runner: The Death Cure (2018)
The Blue Room (+18) (2014)
Blade of the Immortal (2017)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Cult of Chucky (2017)
Easy Money (2010)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Attraction (2017)
Tracker (2010)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj