Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
The Dark Tower (2017)

The Dark Tower (2017)

There are other worlds than these Aug. 03, 2017 95 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Idris Elba isRoland Deschain
Roland Deschain
Matthew McConaughey isWalter O’Dim
Walter O’Dim
Tom Taylor isJake Chambers
Jake Chambers
Claudia Kim isArra Champignon
Arra Champignon
Fran Kranz isPimli Prentiss
Pimli Prentiss
Abbey Lee isTirana
Tirana
Jackie Earle Haley isRichard Sayre
Richard Sayre
Katheryn Winnick isLaurie Chambers
Laurie Chambers
Dennis Haysbert isSteven Deschain
Steven Deschain

Pershkrimi

Qitësi i fundit, Roland Deshein, ka ngecur në një luftë me Uollter O’Dim, i njohur ndryshe dhe si Njeriu me të zeza. Rolandi i përket një urdhri që mbron Kullën e Errët e cila ruan universin nga djajtëqë ndodhen jashtë kufirit të tij.Me fatin e botëve në rrezik, e mira dhe e keqja do të përplasen në betejën e fundit pasi vetëm Roland mund të mbrojë Kullen nga Njeriu në të Zeza.

Titulli origjinal The Dark Tower
Vleresimi sipas IMDb 5.7 920 vota

Filma te ngjashem

Kingsman: The Golden Circle (2017)
HHhH (2017)
6 Days (2017)
The Dark Knight (2008)
Extraordinary Mission (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Midnight Runners (2017)
Killing Gunther (2017)
Suicide Squad (2016)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Atomic Blonde (2017)
Jungle (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj