what going on?
click on ad to close
The Duke of Burgundy (2014)

The Duke of Burgundy (2014)

Oct. 18, 2014 101 Min.
Vleresimi juaj 0
9.7 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Eugenia Caruso isDr. Fraxini
Dr. Fraxini
Zita Kraszkó isDr. Schuller
Dr. Schuller
Eszter Tompa isDr. Viridana
Dr. Viridana
Fatma Mohamed isThe Carpenter
The Carpenter
Kata Bartsch isDr. Lurida
Dr. Lurida
Gretchen Meddaugh isDr. in audience
Dr. in audience

Pershkrimi

Një grua që studion fluturat e ditës dhe të natës vë në provë limitet seksuale të lidhjes së saj…

The Duke of Burgundy (2014)
The Duke of Burgundy (2014)
The Duke of Burgundy (2014)
The Duke of Burgundy (2014)
The Duke of Burgundy (2014)
The Duke of Burgundy (2014)
The Duke of Burgundy (2014)
The Duke of Burgundy (2014)
The Duke of Burgundy (2014)
The Duke of Burgundy (2014)
loading...
Titulli origjinal The Duke of Burgundy
Vleresimi sipas IMDb 6.2 100 vota

Filma te ngjashem

The Outsider (2018)
Blind (2017)
Stronger (2017)
Wedding Crashers (2005)
Diary of a Nymphomaniac (+18) (2008)
All Ladies Do It (+18) (1992)
Madame (2017)
Gangster Land (2017)
Bleed for This (2016)
Acts of Violence (2018)
The Merciless (2017)
Spreading Darkness (+18) (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj