Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
The Foreigner (2017)

The Foreigner (2017)

Never push a good man too far Sep. 24, 2017 114 Min.
Vleresimi juaj 0
9.3 3 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Jackie Chan isQuan Ngoc Minh
Quan Ngoc Minh
Pierce Brosnan isLiam Hennessy
Liam Hennessy
Charlie Murphy isMaggie / Sara McKay
Maggie / Sara McKay
Liu Tao isKeyi Lan
Keyi Lan
Simon Kunz isMatthew Rice
Matthew Rice
Dermot Crowley isHugh McGrath
Hugh McGrath
Jorge Leon Martinez isForensic Officer
Forensic Officer
Rory Fleck-Byrne isSean Morrison
Sean Morrison

Pershkrimi

Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike, e kaluara e të cilëve mund të fshehë identitetet e vrasësve…

Titulli origjinal The Foreigner
Vleresimi sipas IMDb 6.4 69 vota

Filma te ngjashem

Brawl in Cell Block 99 (2017)
Kingsman: The Golden Circle (2017)
All About Anna (+18) (2017)
The Blue Room (+18) (2014)
Logan (2017)
Monamour (+18) (2006)
The Dark Tower (2017)
The Mountain Between Us (2017)
6 Days (2017)
Surrogates (2009)
Jigsaw (2017)
The Wolf of Wall Street (2013)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj