what going on?
click on ad to close
The Foreigner (2017)

The Foreigner (2017)

Never push a good man too far Sep. 24, 2017 114 Min.
Vleresimi juaj 0
9.3 3 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Jackie Chan isQuan Ngoc Minh
Quan Ngoc Minh
Pierce Brosnan isLiam Hennessy
Liam Hennessy
Charlie Murphy isMaggie / Sara McKay
Maggie / Sara McKay
Liu Tao isKeyi Lan
Keyi Lan
Simon Kunz isMatthew Rice
Matthew Rice
Dermot Crowley isHugh McGrath
Hugh McGrath
Jorge Leon Martinez isForensic Officer
Forensic Officer
Rory Fleck-Byrne isSean Morrison
Sean Morrison

Pershkrimi

Një biznesmen i përulur (Jackie Chan) vihet në kërkim të drejtësisë pasi vajza i vritet në një sulm terrorist. Një ndjekje që përfshin zyrtarë të qeverisë Irlandeze dhe Britanike, e kaluara e të cilëve mund të fshehë identitetet e vrasësve…

The Foreigner (2017)
The Foreigner (2017)
The Foreigner (2017)
The Foreigner (2017)
The Foreigner (2017)
The Foreigner (2017)
The Foreigner (2017)
The Foreigner (2017)
The Foreigner (2017)
The Foreigner (2017)
loading...
Titulli origjinal The Foreigner
Vleresimi sipas IMDb 6.4 69 vota

Filma te ngjashem

Doctor Strange (2016)
Jungle (2017)
Bright (2017)
Blind (2017)
Wolf Mother (2016)
Midnight Runners (2017)
Johnny English (2003)
Bleeding Steel (2017)
Pokémon the Movie: I Choose You! (2017)
The Dark Knight (2008)
Guardians of the Tomb (2018)
Downsizing (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj