Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
The Glass Castle (2017)

The Glass Castle (2017)

Aug. 10, 2017 127 Min.
Vleresimi juaj 0
10 3 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Brie Larson isJeannette Walls
Jeannette Walls
Naomi Watts isRose Mary Walls
Rose Mary Walls
Sarah Snook isLori Walls
Lori Walls
Ella Anderson isJeannette Walls (Age 10)
Jeannette Walls (Age 10)
Chandler Head isJeannette Walls (Age 5 and 6)
Jeannette Walls (Age 5 and 6)
Olivia Kate Rice isLori Walls (Age 7)
Lori Walls (Age 7)
Sadie Sink isLori Walls (Age 12)
Lori Walls (Age 12)
Josh Caras isBrian Walls
Brian Walls

Pershkrimi

Një vajzë e re është rritur në një familje jofunksionale vazhdimisht në arrati nga FBI. Duke jetuar në varfëri me babain i saji të dehur dhe te zgjuar, i cili e shpërqendron atë me tregime magjike për të mbajtur mendjen e saj nga gjendja e tmerrshme e familjes, dhe nëna e saj egoiste, jokonformiste që nuk ka ndërmend të ngrejë një familje, së bashku me të rinjtë e saj vëlla dhe motër, dhe motrën e saj të vjetër.

Titulli origjinal The Glass Castle
Vleresimi sipas IMDb 6.7 54 vota

Filma te ngjashem

All Eyez on Me (2017)
Kenny (2017)
Raw (2016)
A Wish for Christmas (2016)
All Ladies Do It (+18) (1992)
The Meyerowitz Stories (2017)
Detroit (2017)
The Only Living Boy in New York (2017)
Jonah Hex (2010)
Patti Cake$ (2017)
Rape Me (+18) (2000)
War Dogs (2016)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj