Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
The House (2017)

The House (2017)

If you can't beat the house, be... The House Jun. 29, 2017 88 Min.
Vleresimi juaj 0
5.5 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Amy Poehler isKate Johansen
Kate Johansen
Will Ferrell isScott Johansen/The Butcher
Scott Johansen/The Butcher
Allison Tolman isDawn Mayweather
Dawn Mayweather
Rob Huebel isOfficer Chandler
Officer Chandler
Ryan Simpkins isAlex Johansen
Alex Johansen
Cedric Yarbrough isReggie Henderson
Reggie Henderson
Rebecca Olejniczak isHot Poker Dealer
Hot Poker Dealer

Pershkrimi

Skot dhe Kejt Xhohansen duhet të gjejnë një mënyrë për të bërë para pasi bursa e vajzës së tyre nuk miratohet. Kur gjithçka tjetër dështon, çifti i dëshpëruar bashkon forcat me fqinjin e tyre Frenk për të hapur një kazino të paligjshme në shtëpinë e tij. Teksa paratë fillojnë të shtohen dhe kohët e mira të fluturojnë, Skot dhe Kejt shpejt mësojnë se mund të kenë kafshuar më shumë nga sa mund të përtypin.

Titulli origjinal The House
Vleresimi sipas IMDb 6.3 53 vota

Filma te ngjashem

American Pie: Beta House (2007)
Now You See Me 2 (2016)
Espionage Tonight (2017)
Filth (+18) (2013)
Hindi Medium (2017)
Permanent (2017)
The Sitter (2011)
Little Evil (2017)
All Nighter (2017)
Volta (2017)
Paddington 2 (2017)
Boo 2 (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj