what going on?
click on ad to close
The Layover (2017)

The Layover (2017)

The flight is off. The fight is on. Sep. 01, 2017 88 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Emy Aneke isCab Driver
Cab Driver
Joe Nunez isFlight Attendant
Flight Attendant
Alvin Sanders isBalloon Pilot
Balloon Pilot
Rob Corddry isPrincipal Moss
Principal Moss

Pershkrimi

Dy shoqe të ngushta, Meg dhe Kejt vendosin të ndërmarrin një udhëtim pushimesh për tu larguar nga streset e tyre të përditshme. Pasi avioni i tyre bën një devijim ato e gjejnë veten në Shën Luis, duke u zënë se cila do ta bënte për vete djalin që njohën në avion!

The Layover (2017)
The Layover (2017)
Titulli origjinal The Layover
Vleresimi sipas IMDb 4.6 30 vota

Filma te ngjashem

Freak Show (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Baywatch (2017)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
Lady Bird (2017)
American Pie: Beta House (2007)
Moms’ Night Out (2014)
Hindi Medium (2017)
The Meyerowitz Stories (2017)
The Death of Stalin (2017)
The Sitter (2011)
Ingrid Goes West (2017)

(1) comment

  • valon December 5, 2017 Reply

    ishte film qe po vlejka koha me humb per te, met vertet relaksues edhe qesharak…

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj