Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
The Layover (2017)

The Layover (2017)

The flight is off. The fight is on. Sep. 01, 2017 88 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Emy Aneke isCab Driver
Cab Driver
Joe Nunez isFlight Attendant
Flight Attendant
Alvin Sanders isBalloon Pilot
Balloon Pilot
Rob Corddry isPrincipal Moss
Principal Moss

Pershkrimi

Dy shoqe të ngushta, Meg dhe Kejt vendosin të ndërmarrin një udhëtim pushimesh për tu larguar nga streset e tyre të përditshme. Pasi avioni i tyre bën një devijim ato e gjejnë veten në Shën Luis, duke u zënë se cila do ta bënte për vete djalin që njohën në avion!

Titulli origjinal The Layover
Vleresimi sipas IMDb 4.6 30 vota

Filma te ngjashem

A Bad Moms Christmas (2017)
Home Again (2017)
Little Man (2006)
Espionage Tonight (2017)
The Sitter (2011)
Logan Lucky (2017)
A Bad Idea Gone Wrong (2017)
All About the Money (2017)
One for the Money (2012)
The Hitman’s Bodyguard (2017)
War Dogs (2016)
Father and Guns 2 (2017)

(1) comment

  • valon December 5, 2017 Reply

    ishte film qe po vlejka koha me humb per te, met vertet relaksues edhe qesharak…

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj