Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
The Square (2017)

The Square (2017)

Aug. 25, 2017 142 Min.
Vleresimi juaj 0
6.4 7 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Pershkrimi

Drejtues i një muzeu prestigjoz në Stokolm gjendet në telashe të mëdha personale dhe profesionale ndërkohë që mundohet të hapë një ekspozitë tabu.

Titulli origjinal The Square
Vleresimi sipas IMDb 7.1 138 vota

Filma te ngjashem

Little Evil (2017)
Blame (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
The Housemaid (+18) (2010)
Pottersville (2017)
Dirty Girl (2010)
Psych: The Movie (2017)
Boo 2 (2017)
Detroit (2017)
The Glass Castle (2017)
Killing Gunther (2017)
Blind (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj