what going on?
click on ad to close
Thor: Ragnarok (2017)

Thor: Ragnarok (2017)

No Hammer. No Problem. Oct. 25, 2017 130 Min.
Vleresimi juaj 0
8.6 16 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

I burgosur, i madherishmi Thor e gjen veten ne nje ndeshje gladiatoresh me Hulk-un, aleatin e tij te meparshem. Thor duhet te luftoje per mbijetese dhe ne nje gare me kohen per te mposhtur Hela-n duke e ndaluar per te shkaterruar Asgardin.

Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
loading...
Titulli origjinal Thor: Ragnarok
Vleresimi sipas IMDb 7.5 2075 vota

Filma te ngjashem

Boo 2 (2017)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Along with the Gods: The Two Worlds (2017)
The Sitter (2011)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Blockers (2018)
The Wolf of Wall Street (2013)
Downsizing (2017)
Jackass 3D (2010)
Ferdinand (2017)
A Gentleman (2017)
When We First Met (2018)

(2) comments

  • dk January 19, 2018 Reply

    kur do te del hd

    • admin January 19, 2018 Reply

      Nuk eshte ne doren tone por pritet se shpejti. Faleminderit

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj