what going on?
click on ad to close
Thor: Ragnarok (2017)

Thor: Ragnarok (2017)

No Hammer. No Problem. Oct. 25, 2017 130 Min.
Vleresimi juaj 0
8.6 16 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

I burgosur, i madherishmi Thor e gjen veten ne nje ndeshje gladiatoresh me Hulk-un, aleatin e tij te meparshem. Thor duhet te luftoje per mbijetese dhe ne nje gare me kohen per te mposhtur Hela-n duke e ndaluar per te shkaterruar Asgardin.

Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
Thor: Ragnarok (2017)
loading...
Titulli origjinal Thor: Ragnarok
Vleresimi sipas IMDb 7.5 2075 vota

Filma te ngjashem

American Pie: Reunion (2012)
Mad Max: Fury Road (2016)
Midnight Runners (2017)
Mr. Roosevelt (2017)
Psych: The Movie (2017)
The Climb (2017)
The Battleship Island (2017)
Lapland Odyssey 2 (2017)
A Bad Moms Christmas (2017)
Bon Cop Bad Cop 2 (2017)
Blade Runner 2049 (2017)
American Pie 5 – The Naked Mile (2017)

(2) comments

  • dk January 19, 2018 Reply

    kur do te del hd

    • admin January 19, 2018 Reply

      Nuk eshte ne doren tone por pritet se shpejti. Faleminderit

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj