what going on?
click on ad to close
Tracker (2010)

Tracker (2010)

May. 20, 2010 102 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Ian Sharp
Director

Aktoret

Gareth Reeves isMajor Pritchard Carlysle
Major Pritchard Carlysle
Daniel Musgrove isPrivate Renwick
Private Renwick
Jed Brophy isPosse Soldier Barker
Posse Soldier Barker

Pershkrimi

Një veteran afrikano jugor i luftës së Boerit sapo ka imgruar në Zelandën e Re dhe punësohet për të gjurmuar një njeri të akuzuar për vrasjen e një ushtari…

Tracker (2010)
Tracker (2010)
Tracker (2010)
Tracker (2010)
Tracker (2010)
loading...
Titulli origjinal Tracker
Vleresimi sipas IMDb 6 18 vota

Filma te ngjashem

The Cold Light of Day (2012)
Rumble (2016)
Cars 3
Battle of the Drones (2018)
Felon (2008)
Battle in Heaven (+18) (2005)
5 Days of War (2011)
The Climb (2017)
Broken Sword Hero (2017)
The Outsider (2018)
Most Beautiful Island (2017)
The Villainess (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj