what going on?
click on ad to close
Unnatural (2016)

Unnatural (2016)

Some things were never meant to be. Oct. 16, 2015 89 Min.
Vleresimi juaj 0
10 5 votes

Trajleri i filmit

Director

Hank Braxtan
Director

Aktoret

James Remar isMartin Nakos
Martin Nakos
Sherilyn Fenn isDr. Hannah Lindval
Dr. Hannah Lindval
Ron Carlson isBrooking
Brooking
Ray Wise isVictor Clobirch
Victor Clobirch

Pershkrimi

Ndryshimet globale të motit bëjnë një ekip shkencëtarësh, të modifikojnë gjenetikisht disa arinj polarë të Alaskës. Nga ky veprim, merren rezultate të rrezikshme dhe tmerruese, që vënë në rrezik jetën e banorëve.

Unnatural (2016)
Unnatural (2016)
loading...
Titulli origjinal Unnatural
Vleresimi sipas IMDb 4.6 14 vota

Filma te ngjashem

American Made (2017)
Spider-Man: Homecoming (2017)
Atomic Blonde (2017)
What Happened to Monday (2017)
Defective (2017)
Tomb Invader (2017)
Tomb Raider (2018)
The Villainess (2017)
The Merciless (2017)
Suicide Squad (2016)
Dunkirk (2017)
Raw (2016)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj