what going on?
click on ad to close
The Untamed (+18) (2016)

The Untamed (+18) (2016)

May. 15, 2016 98 Min.
Vleresimi juaj 0
6.8 5 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Nje çift me probleme martesore gjejne nje meteor, duke u perballur me nje krijese misterioze. Jetet e tyre permbysen nga zbulimi i kesaj krijese qe eshte burim i kenaqesise por dhe i shkaterrimit.

The Untamed (+18) (2016)
The Untamed (+18) (2016)
The Untamed (+18) (2016)
loading...
Titulli origjinal La región salvaje
Vleresimi sipas IMDb 6 22 vota

Filma te ngjashem

Krahet e lirise (1994)
Aftermath (2017)
Filth (+18) (2013)
Most Beautiful Island (2017)
Tracker (2010)
Project Eden: Vol. I (2017)
In the Realm of the Senses (+18) (1976)
Midnight Sun (2018)
The Social Network (2010)
I Remember You (2017)
Green Street Hooligans 2 (2009)
The Strange Ones (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj