what going on?
click on ad to close
Volta (2017)

Volta (2017)

Jul. 07, 2017
Vleresimi juaj 0
5.5 2 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Katarzyna Herman isMarta Zawistowska
Marta Zawistowska
Krzysztof Stelmaszyk isWłaściciel stacji telewizyjnej
Właściciel stacji telewizyjnej
Marcin Hycnar isXawery Teysseire
Xawery Teysseire

Pershkrimi

Në një apartament të vjetër në Lublin, Viki gjen thesarin e Casimirit të Madh, i cili ishte fshehur nga paraardhësi i saj. Bruno Volta, shoku i shoqes së saj Aga, mëson rreth ekzistencës së thesarit dhe është gati të bëjë çdo gjë për të bërë të tijin atë. Por a do të tregohet aq dinak sa duhet? Apo do të gënjehet nga vetë veprimet e tij?

Volta (2017)
loading...
Titulli origjinal Volta
Vleresimi sipas IMDb 6.5 2 vota

Filma te ngjashem

Espionage Tonight (2017)
Despicable Me 3 (2017)
Ingrid Goes West (2017)
The Wolf of Wall Street (2013)
American Pie 5 – The Naked Mile (2017)
Super Troopers 2 (2018)
Blockers (2018)
Big Bear (2017)
Now You See Me 2 (2016)
All Ladies Do It (+18) (1992)
A Bad Idea Gone Wrong (2017)
Filth (+18) (2013)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj