Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
HD 19 Views
War Dogs (2016)

War Dogs (2016)

An American dream Aug. 17, 2016 114 Min.
Vleresimi juaj 0
10 2 votes

Trajleri i filmit

Foto

Director

Aktoret

Miles Teller isDavid Packouz
David Packouz
Jonah Hill isEfraim Diveroli
Efraim Diveroli
Bradley Cooper isHenry Girard
Henry Girard
Kevin Pollak isRalph Slutzky
Ralph Slutzky
Patrick St. Esprit isCaptain Phillip Santos
Captain Phillip Santos
Shaun Toub isMarlboro
Marlboro

Pershkrimi

Bazuar në një histori të vërtetë, dy shokë të vjetër fëmijërie, Efrëm Diveroli dhe Dejvid Pekauz punojnë së bashku për të shitur armë të konfiskuara nga policia për ushtrinë e SHBA. Në momentin që një nga marrëveshjet më fitimprurëse del në treg ata synojnë që të fitojnë e të marrin 300 milionë dollarët. Po ajo që ndodh me këtë marrëveshje është krejt ndryshe nga çfarë imagjinonin. Shqipëria do të jetë vendi i të ardhurave të mëdha për ta, por edhe fundi i këtij biznesi.

Titulli origjinal War Dogs
Vleresimi sipas IMDb 6.8 1222 vota

Filma te ngjashem

Monamour (+18) (2006)
I Am Legend (2007)
The Wolf of Wall Street (2013)
Raw (2016)
Krahet e lirise (1994)
American Pie: Beta House (2007)
The Dictator (2012)
Bleed for This (2016)
Below Her Mouth (+18) (2016)
Logan (2017)
Ride Along 2 (2016)
American Pie: Reunion (2012)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj