what going on?
click on ad to close
War Dogs (2016)

War Dogs (2016)

An American dream Aug. 17, 2016 114 Min.
Vleresimi juaj 10
8.8 14 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Miles Teller isDavid Packouz
David Packouz
Jonah Hill isEfraim Diveroli
Efraim Diveroli
Bradley Cooper isHenry Girard
Henry Girard
Kevin Pollak isRalph Slutzky
Ralph Slutzky
Patrick St. Esprit isCaptain Phillip Santos
Captain Phillip Santos
Shaun Toub isMarlboro
Marlboro

Pershkrimi

Bazuar në një histori të vërtetë, dy shokë të vjetër fëmijërie, Efrëm Diveroli dhe Dejvid Pekauz punojnë së bashku për të shitur armë të konfiskuara nga policia për ushtrinë e SHBA. Në momentin që një nga marrëveshjet më fitimprurëse del në treg ata synojnë që të fitojnë e të marrin 300 milionë dollarët. Po ajo që ndodh me këtë marrëveshje është krejt ndryshe nga çfarë imagjinonin. Shqipëria do të jetë vendi i të ardhurave të mëdha për ta, por edhe fundi i këtij biznesi.

War Dogs (2016)
War Dogs (2016)
War Dogs (2016)
War Dogs (2016)
War Dogs (2016)
War Dogs (2016)
War Dogs (2016)
War Dogs (2016)
War Dogs (2016)
loading...
Titulli origjinal War Dogs
Vleresimi sipas IMDb 6.8 1222 vota

Filma te ngjashem

Freak Show (2017)
Blockers (2018)
Midnight Sun (2018)
Baywatch (2017)
The Commuter (2018)
Rape Me (+18) (2000)
Super Troopers 2 (2018)
Crooked House (2017)
The Battleship Island (2017)
Filth (+18) (2013)
Birth of the Dragon (2016)
5 Days of War (2011)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj