what going on?
click on ad to close
Wedding Crashers (2005)

Wedding Crashers (2005)

Life's a Party. Crash It. Jul. 14, 2005 119 Min.
Vleresimi juaj 0
9 3 votes

Trajleri i filmit

Director

David Dobkin
Director

Aktoret

Owen Wilson isJohn Beckwith
John Beckwith
Vince Vaughn isJeremy Grey
Jeremy Grey
Christopher Walken isSecretary William Cleary
Secretary William Cleary
Rachel McAdams isClaire Cleary
Claire Cleary
Isla Fisher isGloria Cleary
Gloria Cleary
Jane Seymour isKathleen Cleary
Kathleen Cleary
Henry Gibson isFather O'
Father O'

Pershkrimi

Xhon Bekuith dhe Xheremi Grei, dy shokë të dhënë shumë pas femrave, shkojnë fshehurazi nëpër dasma dhe sillen si të afërm të nuses dhe dhëndrit.

Wedding Crashers (2005)
Wedding Crashers (2005)
Wedding Crashers (2005)
Wedding Crashers (2005)
Wedding Crashers (2005)
Wedding Crashers (2005)
loading...
Titulli origjinal Wedding Crashers
Vleresimi sipas IMDb 6.4 1431 vota

Filma te ngjashem

Midnight Runners (2017)
Permission (2017)
Picture of Beauty (+18) (2017)
A Gentleman (2017)
Super Troopers (2001)
Psych: The Movie (2017)
Cars 3
Blind (2017)
The Square (2017)
Rise of the Footsoldier 3 (2017)
How to Be a Latin Lover (2017)
Step Sisters (2018)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj