Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
click on ad to close
Wheelman (2017)

Wheelman (2017)

Udheto shpejt. Mendo me shpejt Oct. 20, 2017 82 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Jeremy Rush
Director

Aktoret

Pershkrimi

Një shofer pas vjedhjes së një banke kupton se e kanë mashtruar dhe i vihet pas tradhtarit.

Titulli origjinal Wheelman
Vleresimi sipas IMDb 6.1 37 vota

Filma te ngjashem

Anonymous (2011)
Jungle (2017)
Acts of Vengeance (2017)
The Cold Light of Day (2012)
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)
Blood Money (2017)
The Blue Room (+18) (2014)
An Ordinary Man (2017)
Battle of the Drones (2018)
Kickboxer: Retaliation (2018)
Ride Along 2 (2016)
Tomb Invader (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj