what going on?
click on ad to close
Wind River (2017)

Wind River (2017)

Nothing is harder to track than the truth. Aug. 03, 2017 111 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Jeremy Renner isCory Lambert
Cory Lambert
Elizabeth Olsen isJane Banner
Jane Banner
Gil Birmingham isMartin Hanson
Martin Hanson
Kelsey Asbille isNatalie Hanson
Natalie Hanson
Jon Bernthal isMatt Rayburn
Matt Rayburn
Julia Jones isWilma Lambert
Wilma Lambert
Martin Sensmeier isChip Hanson
Chip Hanson
Tyler Laracca isFrank Walker
Frank Walker
Tokala Clifford isSam Littlefeather
Sam Littlefeather

Pershkrimi

Një gjuetar ndihmon të zbardhet vrasja e një të reje indiane dhe e përdor çështjen si mjet shpagimi për një veprim të papërgjegjshëm të mëhershëm që përfundoi në tragjedi.

Wind River (2017)
Wind River (2017)
Wind River (2017)
Wind River (2017)
Wind River (2017)
Wind River (2017)
Wind River (2017)
Wind River (2017)
Wind River (2017)
Wind River (2017)
loading...
Titulli origjinal Wind River
Vleresimi sipas IMDb 7.5 650 vota

Filma te ngjashem

Love Beats Rhymes (2017)
Felon (2008)
The Housemaid (+18) (2010)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
From Straight A’s to XXX (+18)
Downsizing (2017)
Killers (2014)
Shame (+18) (2011)
Dirty Girl (2010)
An Ordinary Man (2017)
Last Flag Flying (2017)
Krahet e lirise (1994)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj