Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Cancel
On Wings of Eagles (2017)

On Wings of Eagles (2017)

Nov. 03, 2017 96 Min.
Vleresimi juaj 0
10 1 vote

Trajleri i filmit

Foto

Director

Stephen Shin
Director

Aktoret

Joseph Fiennes isEric Liddell
Eric Liddell
Shawn Dou isXu Niu
Xu Niu
Elizabeth Arends isFlorence Liddell
Florence Liddell
Simon Twu isChen Quan
Chen Quan
Augusta Xu-Holland isCatherine Standish
Catherine Standish
Patrice Poujol isLouis Klein
Louis Klein
Shigeo Kobayashi isYoshinori Yumoto
Yoshinori Yumoto
Zach Ireland isDavid Marshall
David Marshall

Pershkrimi

Erik Lidëll, medalisti i parë i artë i Kinës dhe një nga atletët më të mëdhenj skocezë, kthehet në Kinën e përçarë nga lufta…

Titulli origjinal On Wings Of Eagles
Vleresimi sipas IMDb 6 2 vota

Filma te ngjashem

Gangster Land (2017)
All Eyez on Me (2017)
Hindi Medium (2017)
Killers (2014)
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)
A Wish for Christmas (2016)
Bleed for This (2016)
The Meyerowitz Stories (2017)
Baywatch (2017)
Blade of the Immortal (2017)
Immortals (2011)
All Ladies Do It (+18) (1992)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj