what going on?
click on ad to close
A Wish for Christmas (2016)

A Wish for Christmas (2016)

Nov. 05, 2016 84 Min.
Vleresimi juaj 0
9.8 4 votes

Trajleri i filmit

Director

Aktoret

Pershkrimi

Sara Tomas është tipi i femrës që preferon të qëndrojë jashtë vëmendjes në punë, por kur ideja e saj e madhe për iniciativën e Krishtlindjeve vidhet, ajo i shpreh një dëshirë Babagjyshit që më në fund të ketë kurajë të ngrihet për veten e saj. Babagjyshi ia plotëson dëshirën, por vetëm për 48 orë. Teksa minutat kalojnë, Sara duhet të zbulojë se si të fokusohet te magjia e Krishtlindjeve dhe të shprehë atë që mendon në të njëjtën kohë.

A Wish for Christmas (2016)
A Wish for Christmas (2016)
A Wish for Christmas (2016)
Titulli origjinal A Wish for Christmas
Vleresimi sipas IMDb 6.1 35 vota

Filma te ngjashem

The Foreigner (2017)
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
The Meyerowitz Stories (2017)
The Invention of Lying (2009)
Diary of a Nymphomaniac (+18) (2008)
Casino (1995)
Invisible Sister (2015)
Bleed for This (2016)
Felon (2008)
Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)
All Ladies Do It (+18) (1992)
Jungle (2017)

Ler nje koment

Emri juaj *
Emri qe do shfaqet
Email i juaj *
Emaili juaj nuk do te shperndahet
Website i juaj